Medewerkers

 

   

Onderwijsconsulenten

   


Willeke Heijkoop

w.heijkoop@po-zk.nl 

06-29186637, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: Sint Bavo Koorschool, Bos en Vaart, De BSV, Dreefschool, Globe, Hannie Schaft - Haarlem, Julianaschool, Oranje Nassauschool, Paradijsvogel, Peppelaer, Piramide Europawijk, Sparrenbosschool, Sint Theresiaschool, Willinkschool, SO de Parel, De Zeevonk 

   


Anne Marie Hersman

a.hersman@po-zk.nl 

06-21174236, werkdagen ma, di, woe en do

Begeleiding scholen: Antoniusschool, De Ark Heemstede, Bornwaterschool, Crayenesterschool, Cruquiusschool, Erasmus, De Evenaar, Sint Franciscusschool Haarlemmerliede, Liduinschool - Junoplantsoen, Liduinaschool - Timorstraat, Prinses Beatrix Heemstede, SAB, Spaarneschool. Voorwegschool, Wadden Molenwijk, Wilgenhoek, De Wijde Wereld, Willem van Oranje, IKC Focus 

   


Johanneke Mijnhardt

j.mijnhardt@po-zk.nl  

06-15879834, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: De Ark - Haarlem, Bavo Westergracht, Beatrixschool, Bos en Duinschool, Dolfijn, De Franciscus, Mgr. Huibersschool, Jong Geleerd 1 dr Schaepmanstraat - Halfweg, Jong Geleerd 2 Schoolstraat - Halfweg,  Josephschool, De Kring, Margrietschool, Veronicaschool, Vrije School Kennemerland: Kleverpark, Vrije School Kennemerland: Lindeboom, Vrije school Kennemerland: Weltevreden, Rudolf Steinerschool: Aziëweg, Rudolf Steinerschool: Engelandlaan, SO de Schelp

   


Floor Oostendorp

f.oostendorp@po-zk.nl 

06-15879839, werkdagen di, wo, do

Begeleiding scholen: Bavinckschool, Sint Bernardus, Sint Franciscus Xaverius, Hannie Schaftschool - Zandvoort, Icarus, Koningin Emmaschool, De Meer, Martin Luther King, Molenwiek Dalton, ITK, Ter Cleeff, Tijo H van Eeghenschool, De Zuidwester, Wadden Boerhaave, SBO Hildebrand, SO van Voorthuiijsensschool, Prof van Gilseschool, Waterlelie

   


Sandra Schelfaut - de Vries

s.schelfaut@po-zk.nl 

06-52653247, werkdagen ma, di, wo, do ochtend

Begeleiding scholen: Sint Adalbertus, Aloysiusschool, De Argonauten, Sint Bavo locatie Eemstraat, Sint Bavo locatie Revius, De Brandaris, Don Bosco, Koningin Wilhelmina School, De Werkschuit, SBO Trapeze, SO Gunning 

   


Rosemarie de Boed

r.deboed@po-zk.nl  

06-34492274, werkdagen di (tot 14:00 uur), woensdag- en vrijdagochtend

Begeleiding scholen: Al Ikhlaas, Bosch en Hoven, De Cirkel, De Haarlemse Montessorischool, International School, Jacobaschool, Mariaschool, Molenwerf, Nicolaas Beetsschool, De School, De Talenten, De Verbeelding, Vondelschool, Zonnewijzer, Zuiderpolder, IKC Schalkwijk

    Consulenten gedrag
   


Wendela Weel

w.weel@po-zk.nl 

06-1051 3235, werkdagen ma, di, do

    Ouderconsulenten
   


Petra den Boer

p.denboer@po-zk.nl 

06-1554 1176, werkdagen ma, di, do

    


Henriëtte Lemmen 

h.lemmen@po-zk.nl 

06-15879836, werkdagen ma, di, wo en do

    Directeur-bestuurder
 


Maroes Albers

m.albers@po-zk.nl 

werkdagen ma, di, wo, do en vr

   

Secretariaat

 


Ria Robison

r.robison@po-zk.nl

023 - 54 30 116, werkdagen ma, di, wo en do

 

   


Daniëlle Zaadnoordijk

d.zaadnoordijk@po-zk.nl

023 - 54 30 121, werkdagen di en wo